Logo

Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille?

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym okienku transferowym z drużyny OSC Lille odejdzie Ludovic Obraniak. Reprezentant Polski planuje zmianę klubu, chcąc być pewnym występów w podstawowej jedenastce i tym samym dobrze przygotować się do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Działacze wstępnie wyrazili zgodę na transfer, tyle tylko, że zanim pozwolą na transfer, muszą najpierw znaleźć piłkarza, który go zastąpi.
27-letn Obraniak na pewnie nie będzie narzekał na brak ofert. Najbardziej zainteresowana pozyskaniem Polaka jest Borussia Moenchengladbach. Pytanie tylko czy Ludovic będzie chciał przejść do klubu, który nie ma wyrobionej marki w Europie i który ma nikłe szansę na to, aby wystąpić w pucharach.

Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille? Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille? Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille? Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille? Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille? Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille?

2011-12-01 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Ligue 1: Ludovic Obraniak odejdzie z OSC Lille?

Podobne artykuły i galerie