Ligue 1: Obraniak strzela byłemu klubowi. Bordeaux remisuje z Lille

2012.10.20//  P. Rączka
Piłkarze Girondins Bordeaux zremisowali 1:1 z OSC Lille w meczu 9. kolejki Ligue 1. Gospodarze od pierwszych minut prezentowali się znacznie lepiej niż rywale, ale ich problemem było wypracowanie sobie klarownej sytuacji na zdobycie gola. W 18. minucie w końcu udało się strzelił bramkę, a jej autorem był Ludovic Obraniak, który szczupakiem skierował piłkę do siatki swojego byłego klubu.
W drugiej połowie gra stała się już bardziej wyrównana, ale to Bordeaux prowadziło dalej grę. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie, wówczas w 93. minucie Marko Basa wyrównał stan rywalizacji i zapewnił jeden punkt swojej drużynie. - Jestem zmęczony po meczu kadry, ale cieszę się z trafienia. Staramy się odbierać piłkę rywalom i kontratakować, w taki zresztą sposób padła bramka - powiedział Obraniak.