Liga Mistrzów: Real rozgromił Lyon, Chelsea zremisowała z Kopenhagą

Real Madryt wygrał na Estadio Santiago Bernabeu 3:0 z Olympique Lyon środowe spotkanie rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu padł remis 1:1.
Ekipa ze stolicy Hiszpanii przeważała od pierwszych minut, stwarzając sobie kilka bardzo groźnych sytuacji. Jednak świetnie spisującego się bramkarza Liończyków Llorisa zdołał pokonać dopiero w 37. minucie Marcelo, który wykorzystał zagranie Ronaldo.

Real Madryt Real Madryt

Druga bramka dla gospodarzy padła w 66. minucie po indywidualnej akcji Karima Benzemy. Wynik meczu ustalił Angel Di Maria, podwyższając na 3:0 w 76. minucie.
W innym dzisiejszym pojedynku londyńska Chelsea zremisowała na Stamford Bridge z FC Kopenhagą. W pierwszym meczu angielski zespół wygrał 2:0.