Liga Mistrzów: Real zremisował z Lyonem. Chelsea wygrała z Kopenhagą

2011.02.22//  D. Pęgiel
Real Madryt zremisował na wyjeździe z Olympique Lyon 1:1 wtorkowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowy remisem. Najlepszą okazję w premierowych 45 minutach mieli gospodarze, ale piłki wypuszczonej przez Casillasa nie zdołał umieścić w pustej bramce Gomis.
W 20. minucie drugiej połowy Real wyszedł na prowadzenie za sprawą Karima Benzemy, który kilkanaście sekund wcześniej pojawił się na boisku. Na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównującą bramkę zdobył Gomis.
Real Madryt
Real Madryt Real Madryt
Real Madryt

W innym dzisiejszym pojedynku FC Kopenhaga przegrała u siebie z Chelseą Londyn 0:2. Dwie bramki dla zespołu ze Stamford Bridge uzyskał francuski napastnik Nicolas Anelka - w 17. i 54. minucie.