Legia Warszawa ograna przez Napoli w Lidze Europy

Drugiej porażki w drugim meczu grupy D Ligi Europy doznali piłkarze Legii Warszawa. Tym razem zespół ze stolicy przegrał na własnym stadionie 0:2 z Napoli. Gopodarze starali się walczyć jak równy z równym tylko w pierwszej połowie. Po zmianie stron rywale włączyli nieco wyższy bieg i praktycznie nie wychodzili z połowy podpiecznych Henninga Berga, dla którego był to najprawdopodobniej ostatni mecz w roli szkoleniowca Legii.
Wynik w 53. minucie otworzył Dries Mertens, wykorzystując dobre podanie od Jose Callejona. Rezultat ustalił pod koniec spotkania były gwiazdor Real Madryt - Gonzalo Higuain, ośmieszając linię obrony Warszawiaków. Kolejny mecz wicemistrzowie Polski rozegrają 22 października na własnym stadionie z Club Brugge.

Legia Warszawa ograna przez Napoli w Lidze Europy Legia Warszawa ograna przez Napoli w Lidze Europy Legia Warszawa ograna przez Napoli w Lidze Europy