Klubowe Mistrzostwa Świata: Inter Mediolan zwycięzcą turnieju

Inter Mediolan został triumfatorem Klubowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W finale katarskiego turnieju mediolańczycy pokonali 3:0 niespodziankę rozgrywek – ekipę TP Mazembe z Demokratycznej Republiki Konga. Gole dla włoskiego zespołu uzyskali Goran Pandev (13’), Samuel Eto'o (17’) oraz Jonathan Biabiany (85').
Ostatnie miejsce na podium przypadło piłarzom Internacionalu Porto Alegre, którzy w spotkaniu o trzecią lokatę pokonali południowokoreański zespół Seongnam Ilhwa Chunma 4:2. Bramki strzelili: dla Internacionalu – Alecsandro (27’, 71’), Tinga (15’), Andres D'Alessandro (52’); dla Seongnam - Mauricio Molina (84’, 90’).

Inter Mediolan zwycięzcą Klubowych Mistrzostw Świata Inter Mediolan zwycięzcą Klubowych Mistrzostw Świata