Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs. Samsunspor

Swoją piątą bramkę w tym sezonie zdobył Kamil Grosicki, który tym razem wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:2 meczu Sivassporu z Samsunspor. Polak po fantastycznym strzale zza pola karnego w samo okienko bramki, dał swojej drużynie prowadzenie w 27. minucie. "Yigidos" dzięki tej wygranej awansowali na 10. pozycję w tabeli Superligi, tracąc do lidera trzynaście punktów.
Grosicki, który ciągle nie może znaleźć uznania w oczach selekcjonera reprezentacji Polski, rozegrał pełne 90 minut. Były piłkarz m.in Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok, wcześniej trafiał do siatki takim drużyną jak: Fenerbahce Stambuł, Besiktas Stambuł, Kayserispor i Antalyaspor.

Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor Kamil Grosicki strzelił piękną bramkę w meczu Sivasspor vs Samsunspor