Kamil Grosicki zdobył bramkę w meczu Kayserispor vs. Sivasspor

2011.10.23//  P. Rączka
Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców w meczu 7. kolejki SuperLigi. Bramka polskiego zawodnika jednak dużo nie pomogła, gdyż jego drużyna została wysoko pokonana przez Kayserispor, bo aż 6:2. Były zawodnik Jagiellonii Białystok wpisał się na listę strzelców w 35. minucie meczu, wykorzystując rzut karny. Po tej bramce na tablicy wyświetlał sił wynik 2:1. Wszystkie pozostałe gole zostały zdobyte w ostatnich dwudziestu minutach meczu - tyle tylko, że Kayserispor strzeliło ich 4, a Sivasspor 1.
Dla Kamila Grosickiego była to druga bramka w tym sezonie, a jego drużyna ma obecnie dwa punkty przewagi na miejscem spadkowym.