Jeleń znowu strzela

W meczu trzeciej kolejki francuskiej Ligue 1. drużyna Ireneusza Jelenia zremisowała u siebie z Valenciennes 1:1, a Polak był strzelcem wyrównującej bramik dla Auxerre. Ekipa z polskim napastnikiem w składzie straciła bramkę w 67. minucie za sprawą Geala Danica.

Ligue 1.:  Jeleń daje remi Auxerre w meczu Valenciennes Ligue 1.:  Jeleń daje remi Auxerre w meczu Valenciennes

Zawodnicy z Valenciennes długo nie cieszyli się prowadzeniem – gospodarze odpowiedzieli trafieniem Jelenia trzy minut później. Po dośrodkowaniu Pedrettiego piłkę w stronę własnej bramki skierował Bong. Strzał został obroniony przez Penneteau, ale piłka wpadła wprost pod nogi Polaka, który nie mógł nie wykorzystać takiej sytuacji.

Ligue 1.:  Jeleń daje remi Auxerre w meczu Valenciennes