Jeleń nie strzelił, Kuszczak nie puścił gola

Wczoraj AJ Auxerre zmierzyło się z Valenciennes, ale tym razem Ireneuszowi Jeleniowi nie udało się strzelić gola rywalom. Tomasz Kuszczak natomiast bronił bramki Manchesteru United w zwycięskim 3:0 meczu z Wolverhampton.

Tomasz Kuszczak Tomasz Kuszczak

Kuszczak dużo pracy nie miał, bo przeciwnicy Manchesteru wypadli bardzo słabo, ale jest to jego kolejne spotkanie, w którym nie puścił gola. Manchester w 17. kolejce Premier League na strzelenie pierwszej bramki musiał czekać do 30. minuty spotkania. Ostatecznie wygrali 3:0.

Tomasz Kuszczak Ireneusz Jeleń

Drużyna Jelenia zmierzyła się w ramach Ligue 1 z Valenciennes. Polak grał przez 77 minut i nie oddał strzału do bramki rywala. Mecz w 13-stopniowym mrozie zakończył się bezbramkowym remisem. Dariusz Dudka całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.