Logo

Franciszek Smuda zwolniony z Wisły Kraków

Aspirująca do gry w europejskich pucharach Wisła Kraków rozstała się w dniu dzisiejszym z Franciszkiem Smudą. Po wznowieniu sezonu Biała Gwiazda nie potrafiła jeszcze w tym roku odnieść zwycięstwa, a w czterech meczach zdobyła zaledwie jeden punkt. W ostatniej kolejce przegrała na własnym stadionie z ostatnią w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Były selekcjoner dodatkowo podpadł zarządowi swoimi wypowiedziami w mediach, w których krytykował wszystkich, tylko nie siebie.
"Zarząd Wisły Kraków SA zwolnił Franciszka Smudę z obowiązku świadczenia usług trenerskich z dniem 9 marca 2015 roku. Wisła Kraków dziękuje Franciszkowi Smudzie za zaangażowanie, które włożył w prowadzenie zespołu Białej Gwiazdy, oraz życzy sukcesów, zarówno tych zawodowych, jak i w życiu prywatnym.Informacja o tym, kto poprowadzi drużynę Wisły Kraków w meczu z Legią Warszawa, zostanie podana w najbliższym czasie." - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Franciszek Smuda zwolniony z Wisły Kraków Franciszek Smuda zwolniony z Wisły Kraków Franciszek Smuda zwolniony z Wisły Kraków

2015-03-09 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Franciszek Smuda zwolniony z Wisły Kraków

Podobne artykuły i galerie