FC Barcelona gromi w Primera Division, hat-trick Lionela Messiego (wideo)

Piłkarze FC Barcelony w niedzielne popołudnie urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. „Duma Katalonii” w meczu 14. kolejki Primera Division nie miała litości dla Espanyola, gromiąc swojego lokalnego rywala aż 5 do 1. Bohaterem „Blaugrany” nie pierwszy raz był Lionel Messi.

Lionel Messi Lionel Messi

Argentyńczyk poszedł w ślady Cristiano Ronaldo i popisał się w ten weekend hat-trickiem, wpisując się na listę strzelców w 45., 50. oraz 81. minucie. Oprócz niego gole dla gospodarzy zdobyli również Pedro oraz Gerard Pique.
Przewaga „Barcy” była bezdyskusyjna, choć do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1. Przypomnijmy, że w sobotnich pojedynkach Real Madryt ograł 3:0 Celta Vigo, a Atletico zgodnie z przewidywaniami pokonało 2:0 Elche. Neymar i spółka swój następny ligowy mecz rozegrają 13 grudnia z Getafe.