Logo

Enrique Cerezo: Diego Forlan nie jest na sprzedaż

Włodarze Atletico Madryt ucinają spekulacje na temat odejścia z klubu Urugwajczyka – Diego Forlana. Od dłuższego czasu mówi się, że trzydziestojednolatkiem zainteresowany jest Juventus Turyn i w każdej chwili jest gotów do złożenia konkretnej oferty. Transfer wydawał się tym bardziej prawdopodobny, gdyż ekipa Białej Damy ma ogromny problem ze sprowadzeniem na Stadio delle Alpi piłkarza Wolfsburga – Edin’a Dzeko.

Diego Forlan Diego Forlan

Nie pozwolimy, by Diego nas opuścił. Poza tym nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej sprecyzowanej oferty. Ze spokojem obserwujemy zamieszanie jakie w ostatnim czasie powstało wokół naszego zawodnika. Celem Atletico jest zatrzymanie w drużynie wszystkich cennych piłkarzy. Jeśli ktoś pragnie mieć w swojej kadrze Forlana, musi z nami poważnie porozmawiać. Wiemy, że Diego jest u nas szczęśliwy i widzimy, że bardzo dobrze się rozwija” – powiedział prezydent Atletico - Enrique Cerezo.

Diego Forlan

Diego Forlan zdobył Złotą Piłkę na Mistrzostwach Świata w RPA. Był również kluczową postacią reprezentacji La Celeste podczas Mundialu. Urugwajczyk jest związany z madryckim klubem do 2013 roku.


2010-07-16 - J. Knop

0

Komentarze do:
Enrique Cerezo: Diego Forlan nie jest na sprzedaż

Podobne artykuły i galerie