Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu

Do bardzo ciekawego i bardzo wymownego meczu doszło na stadionie Jankesów w USA, gdzie Chelsea Londyn zremisowała 1:1 z PSG. Zespół z Anglii to aktualny triumfator Ligi Mistrzów, a równie bogaty klub z Francji jest - teoretycznie - jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w nadchodzącej edycji. Świadczy o tym pozyskanie Zlatana Ibrahimovica i Thiago Silvy, a także kolejne cele transferowe. Obaj byli zawodnicy Milanu nie zagrali w tym spotkaniu.
Wynik w 30. minucie otworzył Nene, który dobił uderzenie Pastore - ten wcześniej zakręcił trzema obrońcami i trafił w słupek. W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej radził sobie zespół z Paryża, natomiast gra w drugiej części nieco się już wyrównała, ale przewagę wciąż mieli podopieczni Carlo Ancelottiego. Bramka wyrównująca padła na 8. minut przed końcem, a jej autorem był Lucas Piazon.

Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu Chelsea zremisowała z PSG w towarzyskim meczu