Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył

Sunderland, który w tabeli Premier League zajmuje ostatnie miejsce, wyeliminował w ćwierćfinale rozgrywek Capital One Cup drużynę Chelsea Londyn, wygrywając po dogrywce 2:1. Wydawało się, że wszystko układa się dobrze dla drużyny The Blues, która pod koniec pierwszej połowy wyszła na prowadzenie po tym, jak Cesara Azpilicuety zagrał piłkę z prawej strony, a do siatki po zamieszaniu wcisnął ją Lee Cattermole do spółki z Frankiem Lampardem.
Wynik utrzymywał się niemal do samego końca spotkania, ale na dwie minuty przed końcem niespodziewanie wyrównał Fabio Borini, a sędzia chwilę później z racji tego musiał zarządzić dogrywkę. Prawdziwy szok Jose Mourinho przeżył pod koniec dogrywki, gdy jego drużyna straciła kolejnego gola, tym razem po uderzeniu Ki Sung-Yonga.

Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył Chelsea Londyn odpadła z Capital One Cup. Sunderland zaskoczył