Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą

W meczu 27. kolejki piłkarskiej Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund niespodziewanie przegrali 1:2 na własnym stadionie z Hertą Berlin. Tym samym wicemistrzom Niemiec nie udało się zniwelować straty do Bayeru i Bayernu, a rok 2013 kończą porażką. W składzie gospodarzy na placu gry pojawiła się trójka reprezentantów Polski – Łukasz Piszczek wszedł na całą drugą połowę. Spotkanie dla podopiecznych Juergena Kloppa zaczęło się dobrze, bowiem wynik już w 7. minucie otworzył Reus.
Kwadrans później wyrównał Adrian Ramos, któremu podawał Sami Allagui. Przy tym golu nie najlepiej spisał się Marian Sarr – nie upilnował rywala. Kolejny fatalny błąd zawodnik ten popełnił tuż przed przerwą, gdy piłkę jak dziecku zabrał Ramos i po chwili umieścił ją w siatce.

Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą Bundesliga: Borussia przegrała z Hertą