Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem

Borussia Dortmund zremisowała 1:1 z Hannoverem 96 w wyjazdowym meczu 7. kolejki Bundesligi. Mistrzowie Niemiec po tej stracie punktów tracą już 9 "oczek" do Bayernu Monachium. W pierwszym składzie gości od pierwszych minut na boisku pojawiła się trójka reprezentantów Polski. Kuba Błaszczykowski musiał jednak opuścić boisko przed końcem pierwszej połowy z powodu kontuzji. Nie wiadomo czy uraz kapitana Biało-Czerwonych nie wykluczy go z meczu przeciwko Anglii.
Podopieczni Juergena Kloppa wyszli na prowadzenie w 26. minucie, a na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, który wykorzystał dobre dogrania Łukasza Piszczka. Wyrównanie padło na cztery minuty przed końcem, a jeden punkt gospodarzom zapewnił Diouf.

Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem Bundesliga: Borussia Dortmund zremisowała z Hanoverem