Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego

W meczu 15. kolejki Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund zremisowali 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Borussią Moenchengladbach. Od pierwszych minut na boisku zaprezentowała się dwójka naszych reprezentantów – Robert Lewandowski oraz Łukasz Piszczek. Kuba Błaszczykowski wszedł na murawę w drugiej połowie. Mistrzowie Niemiec od pierwszych minut narzucili swój styl gry, jednak mieli oni spore problemy z przełożeniem tego na zdobycz bramkową.
Wynik otworzył na pięć minut przed końcem pierwszej połowy napastnik reprezentacji Polski, wykorzystując dobre dośrodkowanie Mario Goetze z rzutu rożnego. Była to dziesiątka bramka strzelona w lidze przez Roberta w tym sezonie. Goście pomimo naporu Borussii Dortmund zdołali wyrównać w 72. minucie, a gola zdobył Mike Hanke.

Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego Bundesliga: Borussia Dortmund remisuje, gol Robera Lewandowskiego