Borussia Dortmund wygrywa, gol Roberta Lewandowskiego

Mistrzowie Niemiec pokonali 2:0 FC Nuernberg, w 3. kolejce Bundesligi. Od pierwszych minut na boisku przebywali Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski, a Kuba Błaszczykowski pojawił się w 66. minucie meczu. Pierwsza połowa mogła rozczarować niejednego sympatyka BVB, który zna swój zespół z ofensywnej gry, która doprowadza do wielu podbramkowych sytuacji. Dopiero w 50. minucie udało się przedrzeć przez obronę gości - podanie Mario Goetze wykorzystał napastnik reprezentacji Polski. Bramka Lewandowskiego dodała skrzydeł drużynie Jurgena Kloppa. Dobra gra w dalszej części meczu zaowocowała jeszcze jedną bramką, którą w 81. minucie zdobył Kevin Grosskreutz.

Borussia Dortmund wygrywa, gol Roberta Lewandowskiego Borussia Dortmund wygrywa, gol Roberta Lewandowskiego Borussia Dortmund wygrywa, gol Roberta Lewandowskiego