Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami

Agnieszka Radwańska pokonała 6:3, 6:2 Madison Brengle i awansowała do IV rundy turnieju WTA Premier Mandatory rozgrywanego na kortach twardych w Miami. Amerykanka na początku spotkania zaskoczyła bardzo pozytywnie swoją postawą i objęła prowadzenia 3:1. Jak się okazało później na nic więcej później ją nie było stać. ''Isia'' zaczęła grać bardziej odważnie, a to sprawiło, iż rywalka była coraz bardziej rozregulowana. Po 40 minutach Polka mogła cieszyć się z wygrania pierwszego seta.
Druga odsłona okazała się tylko formalnością. Radwańska konsekwentnie grała swój tenis, a Brengle nie była w stanie przeciwstawić jej sile. O ćwierćfinał Radwańska zmierzy się z Serbką Aną Ivanović lub Szwajcarką Timeą Bacsinszky.

Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami Agnieszka Radwańska w IV rundzie WTA w Miami