Logo

Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję"

Bohater żużlowego Grand Prix Polski - Bartosz Zmarzilk, ciągle nie może uwierzyć w to, że w swoim debiucie w Speedway Grand Prix udało mu się stanąć na podium. 17-latek m.in. dwukrotnie pokonał Tomasza Golloba, mistrza świata z 2010 roku. Zawodnik Stali Gorzów przyznał, że nie czuł tremy i był o wiele spokojniejszy niż przed innymi startami. Dla Bartka jest to największy sukces w karierze. Kibicom pozostaje trzymać kciuki, aby talent żużlowca ciągle się rozwijał.
- Nie patrzyłem z kim rywalizuję, nie zastanawiałem się, kto stoi obok mnie. Gdy widziałem jak Tomek, to znaczy - pan Tomek, wybiera pole, myślałem sobie, że fajnie by było, gdybyśmy pojechali na 5:1. Deszcz jednak pokrzyżował szyki. Start miałem niezły. Byłem drugi, potem spadłem na trzecie miejsce i skupiłem się już na obronie tej pozycji. Bardzo chciałem znaleźć się na podium - powiedział Zmarzlik.

Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję" Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję" Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję" Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję" Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję" Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję"

2012-06-25 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Żużel: Zmarzlik - "nie patrzyłem z kim rywalizuję"

Podobne artykuły i galerie