Logo

Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji

Mistrz świata na żużlu, zamierza po raz pierwszy w swojej karierze wygrać turniej eliminacyjny w Szwecji, w elitarnym cyklu Grand Prix, który odbędzie się już dziś na stadionie Ullevi w Goeteborgu. - To byłoby niesamowite wygrać w Goeteborgu. Podczas sezonu żużlowego mieszkam w Szwecji i mam wielu fanów i wielkich sponsorów w tym kraju. Byłoby super dokonać takiego wyczynu - powiedział na oficjalnej stronie Speedway Grand Prix Greg Hancock.

Finał GP Nowej Zelandii
41-letni zawodnik zajmuje obecnie drugą lokatę w cyklu - ma tyle samo punktów co Tomasza Gollob, a o punkt wyprzedza ich Jason Crump. Za ich plecami czai się z kolei Jarosław Hampel. - Jestem głodny wygranej w Szwecji, ale trzeba pamiętać o tym że tu nie chodzi o jednorazowe zwycięstwo. Trzeba być konsekwentnym przez cały rok, by móc walczyć o mistrzowski tytuł - dodał "Herbie".

Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji

2012-05-26 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Żużel: Greg Hancock planuje wygrać w GP Szwecji

Podobne artykuły i galerie