Zlatan Ibrahimovic nie zagra w rewanżu z Chelsea Londyn

Jeśli Chelsea Londyn ma gdzieś upatrywać swoje szanse w awansie do półfinału Ligi Mistrzów po porażce 1:3 z Paris Saint Germain, to tylko w tym, że w drużynie rywali nie wystąpi Zlatan Ibrahimović. Szwed w trakcie pierwszego spotkania z The Blues doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na przynajmniej miesiąc. - Czekamy na wyniki badań, ale myślę, że przerwa w jego grze potrwa przynajmniej cztery tygodnie - powiedział prezydent klubu, Nasser al Khelafi
Mistrzowie Francji będą musieli udowodnić teraz, że potrawa wygrywać bez swojego lidera, która strzela gole niczym na zawołanie. Ostatnie 20 minut w starciu na Parc de Princes, gdy Ibrahimović już nie grał wyglądało bardzo przyzwoicie, zatem szanse na sukces są duże.

Zlatan Ibrahimovic nie zagra w rewanżu z Chelsea Londyn Zlatan Ibrahimovic nie zagra w rewanżu z Chelsea Londyn Zlatan Ibrahimovic nie zagra w rewanżu z Chelsea Londyn