Sport   »   Piłka nożna   »   Wojciech Szczęsny nie zagra z Manchesterem United

Wojciech Szczęsny nie zagra z Manchesterem United

2012.11.01//  P. Rączka
Arsene Wenger poinformował na spotkaniu z dziennikarzami, że Wojciech Szczęsny nie wystąpi w najbliższym meczu Arsenalu Londyn, w którym rywalem będzie Manchester United. Polski bramkarz choć wznowił niedawno treningi po sześciotygodniowej przerwie, nie jest jeszcze w takiej dyspozycji, aby mógł stanąć między słupkami. Naszego reprezentanta w tym czasie zastępował Vito Mannone, który najprawdopodobniej będzie bronił przeciwko Czerwonym Diabłom.
O swojej decyzji szkoleniowiec poinformował odnosząc się do niedawnego meczu, w którym Kanonierzy po dogrywce pokonali 7:5 Reading. - To był irracjonalny mecz. Niektórzy zawodnicy wciąż mają ciężkie nogi. Natomiast w najbliższym spotkaniu nie zagrają Wojciech Szczęsny, Kieran Gibbs oraz Abou Diaby. Z kolei Gervinho czekają trzy tygodnie przerwy - powiedział Wenger. W poprzednim sezonie Arsenal przegrał z Manchesterem aż 2:8.