Logo

Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci"

Witalij Kliczko w swojej zawodowej karierze stoczył 47 walk, przegrywając tylko dwie, a 41 razy kończył rywali przed czasem. Z boksem pożegnał się w grudniu 2013 roku, wakując mistrzowski pas federacji WBC. 44-letni pięściarz mocno włączył się w wydarzenia na Ukrainie, a od kilkunastu miesięcy rządzi Kijowem. Jego młodszy brat jest przekonany, że "Dr Żelazna Pięść" nigdy nie założy już rękawic, a do ringu wejdzie wówczas, gdy będzie mu towarzyszył w walkach.
- Witalij czasem tuż przed walką przyznaje, że to są ekscytujące chwile i tęskni za nimi, ale oczywiście na ring już nie powróci. On teraz ma swoje zobowiązania. Jest burmistrzem czteromilionowego Kijowa. Nie ma mowy, by wrócił jeszcze do sportu – powiedział Władimir Kliczko.

Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci" Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci" Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci" Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci" Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci" Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci"

2015-02-07 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Władimir Kliczko o Witaliju - "On nie wróci"

Podobne artykuły i galerie