Logo

Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał"

Wiele osób czekało i wierzyło, że kiedyś w ringu naprzeciw siebie stanie Władimir Kliczko i Witalij Kliczko. Do takiego pojedynku nigdy nie doszło i nie dojdzie, bowiem obaj swego czasu obiecali mamie, że  nie wejdą razem do ringu. Kilka lat temu legendarny Don King gotów był zapłacić nawet 100 milionów dolarów, aby świat zobaczył jak bracia z Ukrainy dają sobie po głowie, lecz pieniądze ich nie skusiły, co tylko potwierdziło ich sportową wartość. "Dr Stalowy Młot" jest jednak przekonany, że nie miałby szans ze starszym bratem.
- Wiele razy nas pytano, czy ze sobą zaboksujemy. My jednak złożyliśmy obietnicę naszej mamie, że nigdy nie dojdzie do naszej walki. Nawet miliard by nie pomógł. Pieniądze to nie wszystko. Rozumiem, że ludzie ekscytują się wielkimi pieniędzmi i tracą dla nich głowę, ale nie... Walka pomiędzy braćmi? Za bardzo kocham mojego brata. Gdy on miał 15 lat, ja miałem 10, gdy ja miałem 15, on miał już 20. Nie miałem z nim szans. Gdy miałem już 20 lat a on 25, stałem się cięższy i większy, ale wtedy nie mieliśmy już okazji nawet się pokłócić, nie mówiąc o walce - powiedział Władimir Kliczko.

Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał" Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał" Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał" Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał" Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał" Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał"

2015-02-10 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Władimir Kliczko - "Witalij by ze mną wygrał"

Podobne artykuły i galerie