Logo

Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym"

9 lipca w Manchesterze Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) zmierzy się z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) w pojedynku rewanżowym o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Starszy z braci Kliczko zdradził, że przeprowadził ze swoim młodszym bratem poważną rozmową na temat jego dalszej kariery. Były mistrz federacji WBO i WBC powiedział jasno Władimirowi, iż jeżeli chce stoczyć kolejny pojedynek z Brytyjczykiem to musi zwyciężyć. Porażka może znacząco przekreślić jego wcześniejszy wspaniały dorobek, na jaki pracował latami.
- Władimir ma duże szanse na wygraną. Jestem pewien, że wykorzysta tę okazję i zwycięży. Rozmawialiśmy szczerze i powiedziałem mu: "Już wszystko wszystkim udowodniłeś. Masz dwa wyjścia: uznać, że byłeś najsilniejszy, że osiągnąłeś rzeczy, których nikt inny nie potrafił osiągnąć i podziękować albo - to drugie wyjście - stwierdzić, że zostajesz, wrócić i pokazać, że ta porażka była czystym przypadkiem." Władimir wybrał drugą opcję - zdradził Witalij.

Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym" Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym" Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym" Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym" Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym" Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym"

2016-04-19 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Witalij Kliczko: "Jestem pewny, że Władimir wygra z Furym"

Podobne artykuły i galerie