Logo

Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa zremisowali 2:2 z Wisłą Kraków w meczu 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, a wynik ten mogą uznać za porażkę, bowiem mieli rywala w garści. Wynik otworzył w drugiej minucie Miroslav Radović, a przed upływem półgodziny gry goście musieli grać w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę zobaczył Arkadiusz Głowacki. Jakby tego było mało wynik przed przerwą podwyższył Ondrej Duda i wydawało się, że na Łazienkowskiej mogą dopisać już trzy punkty na swoje konto.
Po przerwie jednak Biała Gwiazda grała bardzo mądrze i konsekwentnie dążyła do sprawienia niespodzianki. W 66. minucie wprowadzono w drugiej połowie Wilde-Donald Guerrier zdobył bramkę kontaktową, a na niecałe dziesięć minut przed końcem wyrównał Semir Stilić popisując się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa

2014-03-16 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Wisła Kraków w "10" odebrała punkty Legii Warszawa

Podobne artykuły i galerie