Logo

Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland

Już dziś o godzinie 16:00 dojdzie do starcia Manchesteru United z Sunderlandem w 17. kolejce Premier League. Piłkarze wicemistrza Anglii długo czekali na ten mecz ze względu na fakt, iż zamierzają odnieść wysokie zwycięstwo, aby sprawić przykrość kibicom gości. Powodem tego jest to, że Czerwone Diabły mają pretensje do fanów Sunderlandu, iż ci cieszyli się w ostatniej kolejce z tego, że podopieczni Alexa Fergusona nie wygrali ligi, a tytuł został im odebrany w ostatnich sekundach przez The Citizens.
- Po końcowym gwizdku nie wiedzieliśmy, czy Manchester City pokonał QPR. Później zobaczyliśmy jednak, jak cieszą się kibice Sunderlandu. To było smutne. Powinni wspierać tylko i wyłącznie swoją drużynę. Nie mieli najlepszego sezonu, więc ich reakcja była dziwna. To coś, czego wielu zawodników United nie zapomniało. Zawsze sprawdzam w terminarzu, kiedy gramy z Manchesterem City, Liverpoolem i Evertonem. Tym razem szukałem jednak meczu z Sunderlandem. Jeśli jest jakaś drużyna, którą najbardziej chce pokonać w tym sezonie, to jest to Sunderland. Chcę zrewanżować się ich kibicom za tamto wydarzenie - mówił reprezentant Anglii.

Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland

2012-12-15 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Wayne Rooney ostrzy sobie zęby na Sunderland

Podobne artykuły i galerie