WTA w Tokio: Agnieszka Radwańska pokonała Jelenę Janković

Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 7:5 Jelenę Janković w 2. rundzie turnieju WTA w Tokio. Polka miała z początku problemy z dostosowaniem się na twardej nawierzchni Deco-Turf, jednak gdy tylko wyczuła podłoże od razu pokazała swoją klasę i pewnie wygrała seta. "Isia" była na fali i w drugiej odsłonie szybko objęła prowadzenie 3:0. Dopiero przy takim wyniku Serbka zdołała wygrać pierwszego gema.

WTA w Tokio: Agnieszka Radwańska pokonała Jelenę Janković WTA w Tokio: Agnieszka Radwańska pokonała Jelenę Janković

Ku zaskoczeniu Janković przebudziła się i wyszła na prowadzenie 5:4. Radwańska przy tym wyniku poprosiła o przerwę na rozmowę z trenerem tzw. coaching i po powrocie wygrała trzy kolejny gemy, co oznaczało zwycięstwo w całym meczu. W 3. rundzie Polka zmierzy się z 22-letnią Amerykanką z kwalifikacji Jamie Hampton.