WTA Toronto: Agnieszka Radwańska ogrywa Bondarenko

Dobra passa Agnieszki Radwańskiej podczas turnieju w Toronto trwa. W 1/8 finału Polka pokonała Katerinę Bondarenko w dwóch setach 7:5, 6:3.

WTA Toronto

Pierwszy set był dość dramatyczny, gdyż Radwańska broniła dwóch piłek setowych przy stanie 4:5. Zachowała jednak spokój i wyszła z niego obronną reką. W drugim secie Bondarenko ze stanu 3:0 doprowadziła do 3:3. To jednak wszystko na co było ją stać - i ten set padł łupem Radwańskiej.
Polka awansowała tym samym do ćwierćfinału turnieju - do tego etapu rozgrywek dotarła już w tym sezonie 9 razy. Turniej w Toronto jest ważny również w kontekście zbliżającego się US Open. Liczymy, że wynik Radwańskiej w Toronto będzie dobrym prognostykiem przez tym prestiżowym turniejem.