WTA Sydney: Agnieszka Radwańska w półfinale

Agnieszka Radwańska wygrała 6:4, 7:5 z Robertą Vinci w ćwierćfinale turnieju WTA w Sydney. Pierwszy set trwał 40 minut, a o zwycięstwie Polki zdecydowało w nim jedno przełamanie, przy wyniku 3:3. Drugą odsłonę "Isia" rozpoczęła słabiej, przez co po chwili przegrywała 1:3. Na szczęście niedawna triumfatorka turnieju w Auckland szybko się pozbierała i doprowadziła do wyrównania. O jej zwycięstwie przesądził jedenasty gem, w którym przełamała rywalkę po raz kolejny.

WTA Sydney: Agnieszka Radwańska w półfinale WTA Sydney: Agnieszka Radwańska w półfinale

W walce o finał Radwańska zmierzy się z lepszą z pary Na Li - Madison Keys. Faworytką do zwycięstwa jest pierwsza z nich, a jak wiadomo Polka w ubiegłym sezonie miała spore problemy, aby pokonać Chinkę.