WTA Seul: Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 6:0 Cabezę Candelę i awansowała do turnieju WTA w Seulu. Polka potrzebowała na odniesienie zwycięśtwa zaledwie 63 minut. "Isia" po raz pierwszy przełamała rywalkę w czwartym gemie. Od tego momentu wygrała cztery kolejne gemy i objęła prowadzenie 5:1. Przy takim wyniku nasza tenisistka przegrała własne podanie, ale szybko odwdzięczyła się rywalce tym samym, przy okazji wygrywając pierwszego seta 6:2.

WTA Seul: Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale WTA Seul: Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale

106. zawodniczka światowego rankingu w drugiej partii kompletnie nie istniała i szybko pożegnała się z marzeniami o nawiązaniu rywalizacji. W ćwierćfinale rywalką Radwańskiej będzie Rosjanka Wiera Duszewina (125. WTA). Polka do tej pory grała z Duszewiną trzykrotnie, wygrywając wszystkie spotkania.