WTA Pekin: Agnieszka Radwańska przegrał z Sereną Williams

Agnieszka Radwańska przegrała 2:6, 2:6 z Sereną Williams w półfinale WTA Pekin. Najlepsza tenisistka świata potrzebowała zaledwie godziny i 12 minut, aby znaleźć się w finale. Tym samym "Isia" po raz kolejny w karierze przegrała z Amerykanką – było to ich siódme starcie i siódma porażka naszej tenisistki. 17-krotna triumfatorka imprez wielkoszlemowych po raz kolejny udowodniła, że jest kilka poziomów wyżej, jeśli chodzi o kobiecy tenis i żadna rywalka nie jest obecnie w stanie jej zagrozić.

WTA Pekin: Agnieszka Radwańska przegrał z Sereną Williams WTA Pekin: Agnieszka Radwańska przegrał z Sereną Williams

Williams w trakcie spotkania potrzebowała przerwy medycznej, bowiem praktycznie po każdym dobiegnięciu do piłki na jej twarzy pojawiał się grymas bólu. W finale rywalką Williams będzie Jelena Janković. Serbka pokonała w sobotę Petrę Kvitovą z Czech 6:7 (7), 6:1, 6:1