WTA Madryt: "Spacerek" Agnieszki Radwańskiej. Polka ekspresem w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska w mgnieniu oka awansowała do ćwierćfinału mocno obsadzonego turnieju WTA w Madrycie. Polka w ciągu zaledwie 58 minut rozgromiła Robertę Vinci, oddając jej tylko dwa gemy. „Isia” w następnej rundzie zmierzy się z Na Li, która w trzech setach wygrała w czwartek ze Sloane Stephens.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska

Młoda krakowianka do pojedynku z Włoszką przystępowała po dramatycznym i niezwykle zaciętym boju ze Swietłaną Kuzniecową, w którym obroniła dwie piłki meczowe. Nasza rodaczka od początku dyktowała warunki na korcie, zdobywając punkt po punkcie i konsekwentnie robiła swoje. Radwańska przez cały czas mimo wysokiego prowadzenia w meczu utrzymywała koncentrację i ani na chwilę nie zwalniała tempa, triumfując ostatecznie 6:1, 6:1.