WTA Doha: Urszula Radwańska przegrała z Sereną Williams

Urszula Radwańska nie zdołała awansować do ćwierćfinału turnieju WTA w Dausze. Polka nie dała rady nawet nawiązać walki z Sereną Williams i przegrała 0:6, 3:6. Całe spotkanie trwało zaledwie 57 minut. Jeśli Amerykanka przejdzie kolejną fazę turnieju, to zostanie nową liderką rankingu WTA. Jeśli chodzi o pierwszego seta to nasza tenisistka zdołała ugrać w nim zaledwie siedem punktów, z czego trzy były po błędach rywalki - to najlepiej prezentuje obraz tego spotkania.

WTA Doha: Urszula Radwańska przegrała z Sereną Williams WTA Doha: Urszula Radwańska przegrała z Sereną Williams

Przy wyniku 2:0 w drugiej partii 15-krotna triumfatorka turniejów wielkoszlemowych w singlu nieco już odpuściła, dzięki czemu Radwańska mogła trochę pograć i zdołała wygrać trzy gemy. Polka dopiero przy wyniku 1:4 cieszyła się ze zwycięskiego serwisu. Teraz przeciwniczką Williams będzie Petra Kvitova, która pokonała 4:6, 6:4, 6:3 Nadię Pietrową.