Sport   »   Tenis   »   WTA Doha: Agnieszka Radwańska pokonała Anę Ivanocić

WTA Doha: Agnieszka Radwańska pokonała Anę Ivanocić

2013.02.14//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska pokonała 6:1, 7:6 Anę Ivanović w trzeciej rundzie turnieju WTA w Dausze. Spotkanie było rozgrywane przy silnie wiejącym wietrzy, z czym kompletnie nie potrafiła sobie poradzić Serbka, która w pierwszej odsłonie nie wygrała żadnego gema przy własnym podaniu. Polka zagrywała cały czas bardzo bezpiecznie, czekając tylko na błąd rywalki. Była liderka rankingu WTA w pierwszym secie popełniła aż 21 niewymuszonych błędów.

Druga partia wygladała już zupełnie inaczej, a żadna z tenisistek nie chciała oddać własnego podania. Dopiero przy wyniku 5:5 Ivanovic zdołała przełamać "Isię", ale ta od razu odpowiedziała, doprowadzając do tie-breaka. W nim 8-6 wygrała Polka, która musiała się sporo napracować, aby nie grać kolejnego - decydującego - seta.