WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska została rozgromiona przez Na Li

Agnieszka Radwańska po raz kolejny potwierdziła fakt, że zgubiła swoją wspaniałą formę którą zachwycała przez pierwszą połowę tego roku. Polka tym razem przegrała 1:6, 1:6 z Na Li w ćwierćfinale turnieju WTA w Cincinnati. Spotkanie trwało zaledwie godzinę i dziesięć minut. Chinka po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni wygrała z naszą tenisistką.

WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska została rozgromiona przez Na Li WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska została rozgromiona przez Na Li

- Jest w gazie. Gra teraz bardzo dobrze, nawet jeśli ma dwa mecze jednego dnia. Natomiast w ciągu ostatnich dwóch tygodni z pewnością nie mogę tego powiedzieć o sobie - powiedziała Radwańska o swojej rywalce.

W bezpośredniej rywalizacji obu zawodniczek Na Li wyszła na prowadzenie 4:3. Chinka kilka godzin wcześniej musiała rozegrać zaległe spotkanie. "Isia" mogła mieć zatem nadzieje, że będzie miała dużo łatwiejsze zadanie i to ona tym razem zejdzie z kortu jako zwyciężczyni. - Oczywiście, że czułam zmęczenie, ale czułam się mocna psychicznie, że mogę wygrać oba mecze. Zrobiłam to samo przed tygodniem, gdzie miałam taki sam kalendarz i dwa razy zwyciężyłam, dlatego byłam pewna, że mogę to powtórzyć - powiedziała półfinalistka turnieju w Cincinnati.