WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska awansowała do III rundy

Agnieszka Radwańska pokonała 6:4, 6:0 Varvarę Lepchenko i awansowała do trzeciej rundy turnieju WTA Tour na twardych kortach w Cincinnati, gdzie pula nagród wynosi 2,369 mln dolarów. Kolejną przeciwniczką Polki będzie Jelena Wiesnina. W pierwszym secie obie tenisistki nie straciły żadnego podania do stanu 2:2. Przy takim wyniku "Isia" została przełamana i po chwili przegrywała 2:4. Mogło wydawać się niebezpiecznie, ale od tego momentu mecz nabrał zupełnie innego obrotu.

WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska awansowała do III rundy WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska awansowała do III rundy

Nasza najlepsza tenisistka wygrała następnie aż 10 gemów z rzędu i nie tylko pozwoliło jej to odrobić stratę i zakończyć pierwszego seta na swoją korzyść, ale również ograć przeciwniczkę do zera w drugiej partii. Forma Polki wydaje się rosnąć z każdym dniem przed zbliżającym się turniejem wielkoszlemowym US Open.