WTA Championship: Agnieszka Radwańska przegrała z Kerber

Agnieszka Radwańska przegrała 2:6, 2:6 z Angelique Kerber w trzecim meczu w Stambule i tegoroczny udział w WTA Championships zakończyła z trzema porażkami, bez wygranego seta. Polka przed wyściem na kort miała jeszcze matematyczne szanse na awans, ale musiała liczyć na korzystne wyniki meczów rywalek. Patrząc na grę "Isi" w pierwszych gemach można było zapomnieć jednak o całych tych wyliczeniach, bowiem leworęczna rywalka całkowicie dominowała na korcie.

WTA Championship: Agnieszka Radwańska przegrała z Kerber WTA Championship: Agnieszka Radwańska przegrała z Kerber

W grze naszej najlepszej tenisistki w ogóle nie było widać chęci zwycięstwa. Zrezygnowana Polka nie była w stanie nawiązać walki, choć ma już w karierze na koncie zwycięstwa z Kerber. Mecz do jednej bramki Kerber zakończyła w 58 minut. Było to najgorszy występ Radwańskiej w historii w mistrzostwach WTA.