WTA Bali: Ana Ivanovic zwyciężczynią turnieju

Ana Ivanovic zwyciężyła w turnieju WTA, który odbywał się na indonezyjskiej wyspie – Bali. Serbska tenisistka wygrała w spotkaniu finałowym z Rosjanką - Alisą Klejbanową w wymiarze 6:2, 7:6 (7-5). Pula nagród zawodów opiewała na 600 tysięcy dolarów.

Ana Ivanovic Ana Ivanovic

W niedzielę odbyło się również spotkanie o trzecie miejsce. Rywalizowały ze sobą Japonka - Kimiko Date-Krumm i Słowaczka - Daniela Hantuchova. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:5, 7:5 na korzyść japońskiej zawodniczki.

Ana Ivanovic Alisa Klejbanowa

W turnieju odbywającym się na Bali udział brało osiem kolejnych zawodniczek, które znalazły poza pierwszą dziesiątką rankingu WTA Tour. Tenisistki, które uplasowały się na najwyższych miejscach startowały w turnieju WTA Championships w Dausze. Impreza odbyła się przed tygodniem.