Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana

Piłkarze Velez Sarsfield pokonali 3:2 Independiente Santa Fe w ćwierćfinale Copa Sudamericana. W pierwszym spotkaniu obu zespołów padł remis 1:1 co oznacza, że do dalszej fazy awansowała drużyna z Argentyny. Już po pierwszych dwudziestu minutach gospodarze prowadzili 2:0 za sprawą dwóch trafień Franco. Zespół z Kolumbii ani myślał się poddać i już od początku drugiej połowy zaczął odrabiać straty. Najpierw w 47. minucie na listę strzelców wpisał się Copete, a niedługo później bramkę dającą remis zdobył Perez. Wynik ten oznaczał, że w dalszej fazie wystąpi Independiente.
W ostatniej minucie meczu sędzia słusznie podyktował rzut karny dla Velez, a wszyscy fani tej drużyny oraz jej piłkarze oszaleli z radości. Do piłki podszedł Martinez i choć bramkarz wyczuł intencje strzelającego, to jednak precyzyjny strzał zawodnika pozwolił jego drużynie cieszyć się ze zwycięstwa i awansu.

Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana Velez Sarsfield wygrali z Independiente Santa Fe w Copa Sudamericana