Logo

Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola

Carlesa Puyol jak się okazuje nie jest tylko filarem, jeśli chodzi o grę w defensywie FC Barcelony, ale jest nim także w życiu rodzinnym. Niebawem reprezentant Hiszpanii zostanie ojcem, a jego żona bardzo ciepło wypowiada się o swoim partnerze. - To wyjątkowy człowiek i ojciec mojego dziecka. Czego chcieć więcej? Jesteśmy bardzo podekscytowani i gotowi, by dać dziecku jak najwięcej z siebie – mówi Vanesa Lorenzo, która jest w szóstym miesiącu ciąży.
Piękna modelka pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Yo dona", a ze zdjęcia można łatwo wyczytać, że ciąża jej służy. Lorenzo podkreśla, że Puyol to mężczyzna, z których chce spędzić resztę życia.

Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola

2013-11-12 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Vanesa Lorenzo - urocza partnerka Puyola

Podobne artykuły i galerie