Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey

Piłkarze Valencii pokonali 3:0 w wyjazdowym meczu Copa del Rey drużynę Levante i to oni zagrają w półfinale tych rozgrywek z FC Barceloną. W pierwszym spotkaniu obecnie trzecia drużyna Priemra Division również odniosła zwycięstwo – wtedy 4:1, zatem wynik w dwumeczu okazał się niespodziewanie dość wysoki. Gospodarze w przeciągu całego spotkania oddali tylko jeden celny strzał na bramkę, a ich posiadanie piłki oscylowała zaledwie w granicach 35 procent.
Gospodarze zdołali utrzymać czyste konto tylko do 25 minuty. Pierwszą bramkę dla Valencii zdobył właśnie wtedy Aritz Aduriz, a po trzech minutach rezultat podwyższył Pablo Piatt. Na pięć minut przed końcem meczu, ponownie do bramki Levante trafił Piatti ustalając tym samym wynik spotkania.

Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey Valencia ponownie lepsza od Levante w Copa del Rey