Logo

US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju?

Choć wielkoszlemowy US Open zbliża się wielkimi krokami, to jednak wciąż nie wiadomo czy wystąpi w nim jeden z głównych faworytów do zwycięstwa - Rafael Nadal. Kontuzja wyeliminowała już Hiszpana z udziału w igrzyskach olimpijskich oraz turnieju ATP w Cincinnati. - Nie wiem, czy będę gotowy na czas. Nie potrafię tego jednoznacznie stwierdzić - powiedział aktualnie trzeci tenisista świata, w rozmowie z hiszpańską stacją telewizyjną "Laverdad".
Stanem zdrowia Nadala mocno zaniepokojony jest jego największy rywal, ale także największy kolega - Roger Federer. - Nie mogę uwierzyć, że od tak dawna nie gra. Byłem pewien, że wystąpi na turnieju w Toronto. Tymczasem nie było go tam, a na dodatek wycofał się z turnieju w Cincinnati. Zaskoczyło mnie to, ponieważ nie sądziłem, że jego kontuzja jest aż tak dokuczliwa - powiedział Szwajcar.

US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju? US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju? US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju? US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju? US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju? US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju?

2012-08-14 - P. Rączka

0

Komentarze do:
US Open: Rafael Nadal wycofa się z turnieju?

Podobne artykuły i galerie