US Open: Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy turnieju

Agnieszka Radwańska pewnie pnie się na kolejne szczeble turnieju US Open. Polka awansowała dziś do trzeciej rundy pokonując w dwóch setach Marię-Teresę Torro-Flor. Isia zakończyła pojedynek w godzinę i 27 minut uzyskując wyniki 6:0 i 7:5.

"Nie znam jej, myślałam, że znam wszystkie Hiszpanki, ale o tej nigdy nie słyszałam" - mówiła Agnieszka przed spotkaniem. Mimo to w drugim secie Maria-Teresa dzielnie walczyła i omal nie skończyło się tie-breakiem. Pierwszy set był za to baletem w wykonaniu naszej tenisistki. Agnieszka rozgrywała świetne spotkanie i oddała Hiszpance tylko siedem punktów, a cały set trwał zaledwie 22 minuty.

Agnieszka awansowała tym samym do trzeciej rundy US Open. W kolejnym etapie zmagań Polka będzie walczyła z Anastasiją Pawluczenkową rozstawioną z numerem 32. Wcześniej pokonała ona Australijkę Ashleigh Barty 6:4, 6:0.