Logo

Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej

Co trzeba zrobić, żeby strzelić bramkę? Wystarczy biec z piłką, biec, i się nie zatrzymywać. Receptra prosta, jednak nie każdy rywal pozwoli na to, aby dać się tak ośmieszyć. Co ciekawe takie bramki można zobaczyć jeszcze na europejskim poziomie. W meczu Metalista Charków z Malmoe, gdzie gospodarze wygrali 3:1, jedną z wyżej opisanych bramek zdobył Taison Fred. Trudno specjalnie chwalić zawodnika za ten rajd, bo nie ukrywajmy – z pachołkami byłoby mu trudniej, niż z obrońcami Malmo. Jedynie co można docenić to pomysł i odwagę.
Drużyna ze Szwecji jest jedną z najsłabszych w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Na swoim koncie ma komplet... porażek oraz trzynaście straconych goli – najwięcej z wszystkich drużyn.

Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej

2011-11-04 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Taison Fred ośmieszył obronę Malmoe w meczu Ligi Europejskiej

Podobne artykuły i galerie