2012.03.05//  P. Rączka
Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Widzewem Łódź i tym samym stracili pierwsze miejsce w tabeli, na rzecz Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski wyszli na prowadzenie w 20. minucie, a w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Marek Wasiluk. Gospodarze odpowiedzieli tuż przed przerwą, a Okachiego miał za zadanie umieścić tylko piłkę w pustej bramce.
Goście w drugiej połowie grali znacznie lepiej i zdołali udokumentować to golem na dziesięć minut przed końcem spotkania. Łukasz Madej wykorzystał błąd Panki, przebiegł z piłką prawie pół boiska i umieścił ją w siatce. Gdy wydawało się, że Śląsk zdobędzie trzy punty, to w 95. minucie Oziębała zapewnił swojej drużynie cenny punkt.

W drugim spotkaniu Jagiellonia Białystok przegrała 0:1 z Ruchem Chorzów. Dla Niebieskich zwycięstwo to oznacza, że zajmują oni obecnie 3. miejsce w tabeli. Zwycięskiego gola strzelił w 62. minucie Arkadiusz Piech, który wyprzedził dwóch obrońców i czubkiem buta zdobył zwycięską bramkę. Podopieczni Tomasza Hajty starali się odrobić straty, lecz bezskutecznie. Tomasza Frankowski był bliski zdobycia gola... ręką, jednak trafił w poprzeczkę.