T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa

W ostatnim meczu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice zremisowali 1:1 z Polonią Warszawa. Z takiego wyniku najbardziej zadowolona jest Legia, bowiem jej przewaga nad drugim zespołem w tabeli wynosi teraz siedem punktów. Pierwsza połowa była niezwykle męcząca i nudna, jeśli chodzi o poziom widowiska. Najlepiej może świadczyć o tym fakt, że ani jedna drużyna nie oddała celnego strzału na bramkę.
Po zmianie stron Czarne Koszule ruszyły z animuszem i szybko przyniosło to efekt. W 47. minucie Pazio wyrzucił piłkę w pole karne, tam Brzyski zgrał ją do Dwaliszwiliego, a ten umieścił ją w siatce. Goście starali się zdobyć kolejną bramkę, która zapewniłaby im trzy punkty - to się jednak nie udało, a jakby tego było mało, niewykorzystane sytuacje się zemściły. Na dwie minuty przed końcem niepilnowany Jurado zapewnił jeden punkt Piastowi.

T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice zremisował z Polonią Warszawa