T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków

W ostatnim meczu 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice bez najmniejszych problemów pokonali 2:0 Wisłę Kraków. Gospodarze od samego początku prowadzili grę i siedzieli na połowie gości, konstruując raz po raz swoje akcje. Biała Gwiazda miała spore problemy z przedostaniem się na drugą połowę boiska - nie mówiąc już o wypracowaniu sobie jakiejś klarownej sytuacji.
Pierwsza bramka padła tuż przed przerwą, a dobrym strzałem zza pola karnego popisał Tomasz Podgórski. Należy dodać, że niezbyt fortunnie interweniował Pareiko. Stracony gol powinien podziałać mobilizująco na zawodników Wisły - tak jednak nie było. Piast po zmianie stron ciągle panował nad tym co się dzieje. W 72. minucie Wojciech Kędziora dobił przyjezdnych, podwyższając prowadzenie. Na konferencji prasowej po meczu Michał Probierz podał się do dymisji.

T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice pokonał Wisłę Kraków